O nás

O nás_banner na web

Seznamte se s firmou, která pro vás české NANOroušky vyrábí!


 
Naše cesta k NANOrouškám
 
Na českém trhu působíme téměř třicet let. Specializujeme se na šití výrobků z kůže, koženky, Alcantary, látek a dalších speciálních materiálů především pro automobilový průmysl. Hlavové opěrky, sedáky, středové opěry a ostatní precizně zpracované interiérové komponenty z CAR FACE designu můžete denně vidět v automobilech světových značek, jako jsou například BMW, ŠKODA AUTO, AUDI či MERCEDES BENZ a jiné.
 
České NANOroušky od české firmy

Když začátkem roku 2020 zasáhla pandemie COVID-19 celý svět, rozhodli jsme se, že nebudeme sedět se složenýma rukama v koutě. V březnu jsme během jednoho dne předělali celou výrobu, a díky spolupráci s předními českými odborníky a přístupu k unikátnímu nanovláknuúčinností 99,79 % (testováno v Nelson Laboratory USA), jsme začali vyrábět bavlněné roušky s NANOfiltrem – nejdříve pro první linii, posléze jsme spustili e-shop www.gecko-mask.cz, aby se roušky dostaly k co nejvíce lidem. S tím jsme zahájili výrobu dalších produktů – např. jednorázových ochranných obleků. Naše výrobky putovaly do nemocnic, k lékařům, policistům, krajským krizovým štábům i do soukromých firem.

Na přelomu září jsme díky vlastnímu stroji rozjeli výrobu jednorázových roušek – a to jak z netkané textilie, tak NANOroušek s účinností 99,79 % a výdrží až 12 hodin!